Medinių, karkasinių, rąstinių namų kainos

  • Namų kainos

Jūsų namas – unikalus statinys, kurio išplanavimas ir apdaila priklauso nuo Jūsų poreikių ir pageidavimo bei nuo sklypo, kuriame jis stovės ypatumų. Medinių namų kainos yra įtakojamos visų šių faktorių, todėl tiksliai įvardinti kiek kainuos būtent Jūsų namas negalime tol, kol nepažvelgėme į galutinius brėžinius.  Čia pateikiame Jums keletą medinių namų pavyzdžių su orientacinėmis kainomis, kurie padės apytiksliai įvertinti  Jūsų statinio kaštus.

Vasarnamis Nida

  • Pilnas medinių konstrukcijų komplektas su surinkimo darbais ant kliento pamatų (langų ir durų kainos neįtrauktos). Namo sienos iš 9 cm storio mašininio apdirbimo rąstų. Kaina 124872 Lt / 36165 Eur (be PVM).

Rąstinis namas Nida Rąstinis namas Nida planas

 

Jaukus namelis arba pirtelė

  • Pagamintas iš 7cm storio rąstų. Į kainą įtraukta visos konstrukcijos ir apšiltinimo medžiagos, langai, durys ir net saunos suoliukai! Erdvi medinė terasa ir saunos patalpa. Jums bereikia pasirūpinti stogo danga. Namelio matmenys 2.6mx5.6m, terasos matmenys 5.6mx2m. Mažojoje patalpoje lengvai galima įsirengti tualetą ir dušą. Kaina 11035 Lt / 3196 Eur (be PVM).
Rąstinė pirtis

Šiuo metu turime pardavime keletą populiarių buityje produktų:

Medinis sodo - įrankių namelis

  • Pagamintas iš 5 cm storio rąstelių. Matmenys 3mX2m. Pilnai sukomplektuotas. Klapėdos rajono ribose galime atvežti ir įkelti į jūsų sklypą. Kaina 4800 Lt / 1390 Eur (be PVM).

Medinis sodo - įrankių namelis

Prekybos pavilionas

  • Praktiškas pavilionas prekybai. Šio gaminio matmenys ir detalės buvo koreguojamos keletą metų, kad atitiktų svarbiausius reikalavimus smulkiai prekybai. Paviliono matmenys 2X3m.  Kaina 2720 Lt / 788 Eur (be PVM).
Medinis prekybos paviljonas Medinis prekybos paviljonas

 

Rąstinis namas BENAS

  • Šis namas gali būti pritaikytas gyvenamajam namui arba vasarnamiui. Įdėjus papildomas pertvaras jį galite performuoti į erdvią pirtį. Rąstinės sienos pagamintos iš 20 cm storio natūralių rąstų, sukirstų rankiniu būdu pagal norvegišką technologiją. Konstrukcijų kaina (visa ką matote brėžinyje) 53845 Lt / 15595 Eur (be PVM).
Rąstinis namas Benas
Atsiliepimai

Labai patenkintas klientas. Mandagūs, paslaugūs darbuotojai. Bet koks mūsų noras buvo greitai įgyvendintas. Tai buvo malonumas dirbti kartu su jais prie tokio projekto.

Monica og Hans Petter Jensen

Jūsų staliai - labai darbštūs, jie tikrai stengėsi patenkinti visus mūsų norus per tas 4 savaites, kol buvo surenkami namai. Ypatingai norėčiau padėkoti Jūsų pardavimo vadybininkams, kurie buvo labai draugiški ir visada pasirengę padėti. Dirbti su jais - tikras malonumas. Iš tiesų rekomenduoju UAB „Dolena“ visiems, kurie ieško kokybiškų rąstinių namų už prieinamą kainą.

Elin Orrhaugen, Bio Pluss AS

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v