Medinių, karkasinių, rąstinių namų kainos

  • Namų kainos

Jūsų namas – unikalus statinys, kurio išplanavimas ir apdaila priklauso nuo Jūsų poreikių ir pageidavimo bei nuo sklypo, kuriame jis stovės ypatumų. Medinių namų kainos yra įtakojamos visų šių faktorių, todėl tiksliai įvardinti kiek kainuos būtent Jūsų namas negalime tol, kol nepažvelgėme į galutinius brėžinius.  Čia pateikiame Jums keletą medinių namų pavyzdžių su orientacinėmis kainomis, kurie padės apytiksliai įvertinti  Jūsų statinio kaštus.

Vasarnamis Nida

  • Pilnas medinių konstrukcijų komplektas su surinkimo darbais ant kliento pamatų (langų ir durų kainos neįtrauktos). Namo sienos iš 9 cm storio mašininio apdirbimo rąstų.

Rąstinis namas Nida Rąstinis namas Nida planas

 

Jaukus namelis arba pirtelė

  • Pagamintas iš 7cm storio rąstų. Į kainą įtraukta visos konstrukcijos ir apšiltinimo medžiagos, langai, durys ir net saunos suoliukai! Erdvi medinė terasa ir saunos patalpa. Jums bereikia pasirūpinti stogo danga. Namelio matmenys 2.6mx5.6m, terasos matmenys 5.6mx2m. Mažojoje patalpoje lengvai galima įsirengti tualetą ir dušą.
Rąstinė pirtis

Šiuo metu turime pardavime keletą populiarių buityje produktų:

Medinis sodo - įrankių namelis

  • Pagamintas iš 5 cm storio rąstelių. Matmenys 3mX2m. Pilnai sukomplektuotas. Klapėdos rajono ribose galime atvežti ir įkelti į jūsų sklypą.

Medinis sodo - įrankių namelis

Prekybos pavilionas

  • Praktiškas pavilionas prekybai. Šio gaminio matmenys ir detalės buvo koreguojamos keletą metų, kad atitiktų svarbiausius reikalavimus smulkiai prekybai. Paviliono matmenys 2X3m.
Medinis prekybos paviljonas Medinis prekybos paviljonas

 

Rąstinis namas BENAS

  • Šis namas gali būti pritaikytas gyvenamajam namui arba vasarnamiui. Įdėjus papildomas pertvaras jį galite performuoti į erdvią pirtį. Rąstinės sienos pagamintos iš 20 cm storio natūralių rąstų, sukirstų rankiniu būdu pagal norvegišką technologiją.
Rąstinis namas Benas
Atsiliepimai

Norėčiau pasakyti, kad mes likome labai patenkinti medžiagų ir darbo kokybe bei klientų aptarnavimu. Kiekvienas rąstas prigludo tiesiog tobulai. Viskas pagaminta pagal norvegiškus standartus ir tradicijas. Nebuvo jokio poreikio ką nors taisyti.

Øystein Solberg, Norvegija

Labai patenkintas klientas. Mandagūs, paslaugūs darbuotojai. Bet koks mūsų noras buvo greitai įgyvendintas. Tai buvo malonumas dirbti kartu su jais prie tokio projekto.

Monica og Hans Petter Jensen

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v