Skandinaviško tipo mediniai langai

Skandinaviško tipo mediniai langai Skandinaviško tipo mediniai langai Skandinaviško tipo mediniai langai

Skandinaviško tipo mediniai langai langai itin populiarūs Šiaurės Europoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jie, kitaip nei europietiško tipo langai, atsidaro į išorę, todėl esant vėjuotam orui yra dar geriau prispaudžiami prie rėmo ir taip didėja jų sandarumas. Kitas šių langų privalumas – laisvos palangės.

Skandinaviško tipo mediniai langai pasižymi itin plačiu varstymo tipų pasiūla, kurią lengva pritaikyti bet kokiam architektūriniam sprendimui. Langai gali atsiverti į šoną, į viršų, apsisukti ar atsiversti, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Mūsų langai komplektuojami su Daniška PN Beslag furnitūra.

Langų furnitūra ir užraktai

Skandinaviško tipo medinių langų užraktasSkandinaviško tipo medinių langų užraktas

Šio tipo langų mediniai rėmai yra proporcingai plonesni lyginant su europinio tipo langais. Tai suteikia langui vizualinį lengvumą ir elegantiškumą. Langų furnitūros ir užraktų pasirinkimas irgi gana platus - nuo tradicinio iki modernaus.

Šiluminės savybės

Medinių langų rėmas gaminamas iš aukščiausios kokybės klijuotos pušies medienos. Galima rinktis vienos ar dviejų stiklo kamerų medinius langus. Nuo to priklausys lango šiluminės savybės, kurios gali svyruoti nuo U 1W/m2K iki 1.4 W/m2K . Naudojant vienos argono kameros  PF stiklo paketą su „šiltu rėmeliu“ lango šiluminės laidumas yra  U 1,2 W/m2K.

Varstymo galimybės

Atidaromas į viršų langas

 

   

Medinius langus galime pagaminti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal individualius užsakymus bei bet kurią jūsų pasirinktą spalvą.

Skandinaviško profilio medinių langų pjūvis

Skandinaviško profilio mediniai langai
PN Combi system lango pjūvis

Visiems mūsų gaminamiems mediniams langams suteikiama 5 metų garantija!

Atsiliepimai

Jūsų staliai - labai darbštūs, jie tikrai stengėsi patenkinti visus mūsų norus per tas 4 savaites, kol buvo surenkami namai. Ypatingai norėčiau padėkoti Jūsų pardavimo vadybininkams, kurie buvo labai draugiški ir visada pasirengę padėti. Dirbti su jais - tikras malonumas. Iš tiesų rekomenduoju UAB „Dolena“ visiems, kurie ieško kokybiškų rąstinių namų už prieinamą kainą.

Elin Orrhaugen, Bio Pluss AS

Aš labai patenkintas, kad pasirinkau UAB „Dolena“ savo vasarnamio statybai. Jūsų dailidės yra geriausi. Aš tikrai labai patenkintas jų darbu. Jie padarė didžiulį , didžiulį darbą. Man buvo labai malonu dirbti su Jumis. Dar kartą pateisinote pirkimo internetu lūkesčius.

Fredrik Walter

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v