Sodo nameliai, kempingo nameliai

Sodo namelis“Dolenos” rąstiniai sodo nameliai – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško jaukaus, ekologiško ir ilgaamžio būsto gamtos prieglobstyje. Jūsų sodo namelis gali būti tiek paprastas ar prašmatnus, kiek Jūs pageidaujate.

Mūsų sodo nameliai dažniausiai statomi iš mašininiu būdu apdorotų rąstų, bet galime suręsti išskirtinai Jūsų poreikiams ir skoniui pritaikytą rąstinį namelį.

 

Žemiau pateikiame keletą skirtingų dydžių namelių pavyzdžius, kurie galbūt atitiks Jūsų poreikius.

Atsiliepimai

Jūsų staliai - labai darbštūs, jie tikrai stengėsi patenkinti visus mūsų norus per tas 4 savaites, kol buvo surenkami namai. Ypatingai norėčiau padėkoti Jūsų pardavimo vadybininkams, kurie buvo labai draugiški ir visada pasirengę padėti. Dirbti su jais - tikras malonumas. Iš tiesų rekomenduoju UAB „Dolena“ visiems, kurie ieško kokybiškų rąstinių namų už prieinamą kainą.

Elin Orrhaugen, Bio Pluss AS

Norėčiau pasakyti, kad mes likome labai patenkinti medžiagų ir darbo kokybe bei klientų aptarnavimu. Kiekvienas rąstas prigludo tiesiog tobulai. Viskas pagaminta pagal norvegiškus standartus ir tradicijas. Nebuvo jokio poreikio ką nors taisyti.

Øystein Solberg, Norvegija

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v