Aktualijos

  • Aktualijos

‘19 gegužės 07 d.

Doleną maitina Saulė

Įmonė „DOLENA“ yra viena didžiausių ekologiškų medinių namų gamintoja Lietuvoje. Medinių konstrukcijų gamybos technologiniame procese yra sunaudojamas nemažas elektros energijos kiekis. Elektros energija įsigyjamas iš išorės tiekėjų, kurių didžioji dalis elektros energijos pagaminama iš neatsinaujinančių išteklių.

Siekiant, kad įmonės veikla taptų draugiškesnė aplinkai, „Dolena“ 2018 m. inicijavo projektą, kurio tikslas padidinti atsinaujinančių energijos išteklių gamybą ir panaudojimą įmonėje. 2019 metais įmonė kartu su ES struktūrinių fondų parama įgyvendino saulės jėgainės proketą projektą Šio projekto metu ant UAB „Dolena“ naudojamų pastatų įrengta 90KW saulės elektrinė, kurios iš atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) gaminama elektros energija tenkina ¼ įmonės energijos poreikių. Taip įmonė ne tik sumažina energijos gamybos poveikį aplinkai, bet ir užtikrina technologinę pažangą . Šis projektas prisidėjo prie Lietuvos tarptautinių įsipareigojimų įvykdymo didinti energijos gamybą iš AEI.

... ->

Paskelbta kategorijoje: Naujienos

‘19 balandžio 04 d.

Mūsų atlikti darbai: modernus gyvenamasis namas. Sienų konstrukcija „Linija natural“

Nuotraukų galerija.

... ->

Paskelbta kategorijoje: Naujienos

‘19 sausio 15 d.

Mūsų atlikti darbai: sienų konstrukcija „Linija Eco“ namas Norvegijoje

Nuotraukų galerija.

... ->

Paskelbta kategorijoje: Naujienos

‘18 balandžio 27 d.

UAB „Dolena“, kiekvienais metais prisideda prie Lietuvos miškų atsodinimo

Nuotraukų galerija.

UAB „Dolena“, kiekvienais metais prisideda  prie Lietuvos miškų atsodinimo  ir padeda miškininkams sodinti medelius.    UAB „ Dolena“ darbuotojai sodino eglių, pušų  ir beržų sodinukus  Švėkšnos girininkijoje, vadovaujami girininko Algirdo Tamašausko.  Džiaugiamės  puikiu  komandiniu darbu ir nuostabiai praleistu laiku su visa komanda. Tikimės, kad sodinukai, pasodinti su meile  išaugs į didelius medžius. Dėkojame  Švėkšnos girininkijai,  girininkui Algirdui Tamašauskui  ir kitiems girininkijos darbuotojams, visiems dalyviams  už smagiai ir naudingai praleistą popietę.

... ->

Paskelbta kategorijoje: Naujausiai įgyvendinti projektai

‘17 gruodžio 08 d.

UAB „Dolena“ pradeda įgyvendinti saulės jėgainės įrengimo projektą

UAB „Dolena“ pradeda įgyvendinti Europos Sąjungos finansuojamą projektą „UAB „Dolena“ saulės jėgainės įrengimas“. Įmonės projektas bus vykdomas pagal Lietuvos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ ir finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo.

... ->

Paskelbta kategorijoje: Naujienos