Mediniai nameliai

‘11 kovo 21 d.

Minimalizmas rąstiniame name

Namas kaip namas, tik siena, kuri priešais sodą, visa iš stiklo. Stovi lauke, šaltyje ir matai, kaip židinio ugnis „laižo“ malkas, kaip maloniai garuoja karšta kava ant stalo. Ir, atrodo, kad girdi malkų traškėjimą, jauti dūmų kvapą, sumišusį su kavos kvapu… Būtent šito architektas ir siekė.

‘11 kovo 09 d.

Interjeras iš natūralių medžiagų

Iš visų žmonijos sugalvotų dirbtinių medžiagų, pačios patikimiausios vis dar lieka tos, kurias duoda mums gamta. Medis, natūralus akmuo ir stiklas interjere – tai architekto Sergejaus Jerofejevo iš Sankt Peterburgo darbo naujovės.

Klientai įsigijo rąstinį namą viename iš užmiesčio gyvenviečių prie Sankt Peterburgo. Dizaino kūrimo darbus jie patikėjo architektui Sergejui Jerofejevui. Architektas yra suprojektavęs jiems būtą mieste, ir klientai buvo įsitikinę, kad šį kartą rezultatas bus toks pat puikus. Pasak Sergejaus, klientai – solidūs, pasiturintys žmonės, ir jis gerai žinojo, kad per daug ekstravagantiškas, „aštrus“ ir netgi madingas interjeras šiuo atveju jiems netinka. Reikėtų nešiuolaikinio, ramaus, šiek tiek klasikinio, nepriekaištingo interjero iš natūralių medžiagų.