Ekologija

Ar Jums svarbu, kokioje aplinkoje Jūs gyvenate? Rūpinatės ne tik savo ir savo šeimos sveikata, bet ir gyvenimu darnoje su gamta?

Tuomet „Dolenos“ namai – logiškas pasirinkimas. Statydami medinius namus mes ne tik naudojame ekologiškas medžiagas, bet ir paisome kitų svarbių faktorių, kurie sukuria saugią gyvenamąją aplinką Jums ir tausoja gamtinius išteklius.

  • Mediena yra atsinaujinantis išteklius, todėl mediniai namai yra draugiškiausias gamtai pasirinkimas. Strategiškai formuojant miškų ūkio politika, miško visada pasodinama daugiau nei iškertama;
  • Medinio namo CO2 pėdsakas – itin mažas. Kadangi medienai pagaminti nereikia sunaudoti papildomo kuro ir neišskiriamas anglies dvideginis, mažėja indėlis į šiltnamio efektą.
  • Mediniai namai neišskiria toksiškų medžiagų į aplinką. Medis yra gamtos dalis, todėl sąveikaudamas su aplinka neišskiria kenksmingų medžiagų nei į išorę, nei į vidų. O tai svarbu ne tik sergantiems, bet ir tiems, kurie tikisi išlikti sveiki.
  • Mūsų siūlomi medinių namų projektai taupo energiją. Nuo pasyvių karkasinių namų iki rastinių namų – vienaip ar kitaip, kiekvienas statinys prisideda prie kuro sąnaudų (taigi ir išlaidų) mažinimo.
Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v