Europietiško tipo mediniai langai

Europietiško tipo mediniai langai Europietiško tipo mediniai langai Europietiško tipo mediniai langai
Europietiško tipo mediniai langai - varstymo galimybės

Varstymo galimybės

Europietiško tipo mediniai langai Typ IV 68 atsiveria į vidų - toks varstymo būdas priimtiniausias daugumoje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Šie langai gali būti atveriami ir atverčiami, priklausomai nuo klientų pageidavimų.

Pagrindinis tokio varstymo tipo privalumas – saugumas įsilaužimams, nes šio tipo langų rėmas yra masyvesnis lyginant su skandinaviško tipo langais.

Šiluminės savybės

Galima rinktis vienos ar dviejų kamerų medinius langus. Dėl gausaus kiekio langų furnitūros gamintojų gana plačios jos pasirinkimo galimybės. Mūsų gaminami langai yra komplektuojami su vokiečių gamintojo Siegenia furnitūra.

Medinių langų rėmas gaminamas iš aukščiausios kokybės klijuotos pušies medienos. Galima rinktis vienos ar dviejų stiklo kamerų medinius langus. Nuo to priklausys lango šiluminės savybės, kurios gali svyruoti nuo U 1W/m2K iki 1.4 W/m2K . Naudojant vienos argono kameros  PF stiklo paketą su „šiltu rėmeliu“ lango šiluminės laidumas yra  U 1,2 W/m2K

Medinius langus galime pagaminti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal individualius užsakymus, bei bet kurią jūsų pasirinktą spalvą.

Visiems mūsų gaminamiems mediniams langams suteikiama 5 metų garantiją!

 

Europietiško profilio medinių langų pjūvis

Europietiško profilio mediniai langai
Typ IV 68 lango pjūvis
Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v