Karkasiniai namai

Kodėl verta rinktis karkasinius namus?

Greičiausias sprendimas ieškantiems būsto

Karkasinio namo gamyba ir surinkimas trunka porą mėnesių, o visas statybos procesas – ne ilgiau, kaip vieną sezoną.

Ilgaamžis sprendimas

Gerai pastatytas karkasinis namas gali tarnauti daugiau nei šimtą metų. Kadangi mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausias technologijas, galite būti tikri, kad karkasinis namas Jums tarnaus visą gyvenimą.

Ekonomiškas būstas iš ekologiškų medžiagų

Statydami karkasinius namus naudojame tik natūralias medžiagas, kurios nekenkia aplinkai ir namo gyventojams. Jei ieškote ne tik ekologiško, bet ir ekonomiško pasirinkimo, siūlome rinktis pasyvaus namo variantą: tokio tipo karkasinių namų energijos nuotėkis yra minimalus. O tai – darnesnis santykis su gamta ir itin mažos kuro sąnaudos.

Karkasiniai namai

Kodėl verta rinktis karkasinius namus?

 • Pirmiausia tai trumpas statybos laikas, bei bendros finansinės ir laiko sąnaudos.
 • Karkasiniai namai yra vienas lanksčiausių konstrukcinių sprendimų planuojant patalpų išdėstymą ir kuriant vidinę ir išorinę apdailą. Nors karkasiniai namai yra statomi naudojant medžiagas, kurios tausoja Jūsų sveikatą ir gamtą, jie negali pasigirti tomis savybėmis, kuriomis pasižymi rąstiniai namai.

Kam tinka karkasiniai namai?

 • Gyvenamiesiems namams;
 • Vasarnamiams;
 • Sodo nameliams;
 • Priestatams;
 • Įvairiausios ūkinės paskirties pastatams;
 • Pavėsinėms;
 • Kempingų nameliams;
 • Kaimo turizmo sodybų statiniams;
 • Administracinės paskirties pastatams.

Namų tipai

Kas yra pasyvus namas?

Pasyvūs namai dažnai vadinami ateities būstu.  Naudojant naujausias technologijas, pastato sienos yra taip užsandarinamos, kad šilumos apykaita su aplinka – taigi, ir energijos nuostoliai, – sumažėja iki minimumo. Jei pasyvus namas pastatytas tinkamai, šildyti jį itin pigu. Sunaudojama ženkliai mažiau kuro, todėl sumažėja ir namo CO2 pėdsakas (į atmosferą išskiriamas anglies dvideginio kiekis) bei racionaliau naudojami gamtiniai ištekliai, reikalingi namo apšildymui. Nors Lietuvoje pasyvūs namai tebėra naujovė, Vakarų Europoje jų populiarumas auga. Mes pagaminome ne vieną pasyvų namą tarptautinei rinkai, todėl galime suteikti išsamias konsultacijas apie šių namų statybos ypatumus. Taip pat galime pasiūlyti ir vietoje gaminamus trijų kamerų langus su didelio sandarumo rėmais, kurie yra būtina pasyvių namų įrangos dalis.

Karkasinių namų gamybos technologija

Karkasiniai namai (skydiniai namai) statomi iš gamykloje paruoštų sienos skydų su vidaus ir išorės apdaila. Prieš pradedant sienų segmentų gamybą, kiekvienam iš jų padaromas detalus brėžinys. Gaminant lauko sienų segmentus naudojama išorinė apdaila, vėjo izoliacija, apšiltinimas, išpjaunamos ventiliacijos, durų bei langų angomis su apvadais. Kliento pageidavimu, vidinių sienų segmentai taip pat gali būti gaminami su pasirinkta apdaila. Pagamintas sienų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę ir surenkamas ant pamatų vidutiniškai per tris dienas. Lengvas montavimas ir langų bei durų įstatymas žymiai pagreitina namo statybą, dėl to galima visiškai išvengti kritulių poveikio konstrukcijų kokybei.

Atlikti šio tipo projektai

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v