Mediniai langai ir medinės durys

Mes ne tik renčiame medinius namus, bet ir gaminame visas medines detales, kurių gali prireikti įrengiant namą. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite rinktis standartinius arba individualiai prie Jūsų namo pritaikytus langus ar duris. Neįprasti išmatavimai, išskirtiniai dizaino poreikiai, unikalūs sprendimai – mūsų kasdienė duona. Visi medžio dirbiniai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

mediniai langaiMediniai langai

Mūsų gaminami mediniai langai atspindi tą pasirinkimo laisvę, kurią siekiame suteikti klientams kiekviename žingsnyje kuriant savo namus. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, jie gali atsiverti į vidų (europietiško tipo) ar į išorę (skandinaviško tipo), būti standartinių išmatavimų ar pagaminti išskirtinai pagal Jūsų pageidavimą. Užsisakę medinius langus iš mūsų, galite būti tikri, kad jie pagaminti tik iš aukščiausios kokybės medienos ir kad kiekviena detalė pagaminta būtent Jums.

Medinės durysMedinės durys

Ieškote patikimų medinių durų?

Mūsų gaminamos durys pritaikytos tik Jūsų būstui. Šiltos, patvarios, saugios ir kokybiškos – kurias besirinktumėte. Vidinės, išorinės. Bet kokio dizaino. Atkurti iš senų pavyzdžių. Matmenys, formos, išvaizda.

 

Vitrininiai langai ir nustumiamos terasinės durysVitrininiai langai ir nustumiamos terasinės durys

Nenuostabu, kad vis dažniau statydami namą žmonės pageidauja didesnių langų. Didžioji metų dalis Šiaurės ir vidurio Europos šalyse gana niūrus metas, kai maža saulės ir daug lietaus. Tad kiekvienas saulės šviesos srautas yra tikras džiaugsmas.

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v