Kuo esame išskirtiniai

Įgyvendiname Jūsų idėjas

Dolena – vieta, kur gimsta originalūs rąstiniai ir karkasiniai namai. Nors jau daugelį metų statome rąstinius ir karkasinius namus, kiekvienas iš jų vis kitoks. Mes neduosime Jums padarytų brėžinių ir neversime išsirinkti iš iš anksto parengtų projektų. Ateikite, papasakokite mums, koks bus Jūsų medinis namas – mes išklausysime, patarsime ir įgyvendinsime.

Statome ekologiškus medinius namus

Medinis namas – investicija į saugią gyvenamąja aplinką. Statydami rąstinius namus ar karkasinius statinius, naudojame tik tokias medžiagas, kurios leidžia visiškai atsiskleisti teigiamoms medžio savybėms ir nekenkia gamtai. Rekomenduojame pasidomėti:

Mumis galite pasitikėti

 

Mūsų verslo sėkmė yra pagrįsta abipusiu pasitikėjimu. UAB Dolena renčia rąstinius namus jau daugiau nei penkiolika metų. Didžioji dalis mūsų produkcijos parduodama užsienyje – Lietuvoje pasilieka tik 10% mūsų medinių namų. Norėdami konkuruoti Vakarų Europos rinkoje, mes privalome ne tik griežtai laikytis kiekvienos šalies keliamų reikalavimų, bet ir pralenkti vietinius konkurentus statomų namų kokybe ir aptarnavimu. Statydami Jūsų medinį namą mes pasitelkiame tarptautinėje rinkoje įgytą  patirtį, žinias ir įgūdžius tam, kad sukurtume aukščiausios kokybės produktą.

Patenkinti medinio namo savininkai – geriausia reklama mums.

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v