Mašininio apdirbimo rąstiniai namai

Kodėl verta rinktis mašininio apdirbimo rąstinius namus?

Mašininio apdirbimo rąstinio namo kampasPreciziškai sukalibruotos detalės

Jeigu apdirbdami rąstus rankiniu būdu stengiamės išsaugoti kiekvieno rąsto unikalumą, mašininio apdirbimo tikslas – kuo lygiau ir vienodžiau supjauti rąstus. Tokiu būdu išgaunamas visai kitoks efektas: rąstinis namas atrodo itin tvarkingas, „civilizuotesnis“, labiau tinka moderniems interjerams.

Platus apšiltinimo sprendimų spektras

Mašininiu būdu apdirbtų rąstų storis – iki 140 mm, todėl statant gyvenamuosius namus, juos rekomenduojama papildomai apšiltinti. Siūlome skirtingus techninius sprendimus sienų struktūroms.  Priklausomai nuo rąstinio namo paskirties, galite rinktis geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį apšiltinimo variantą. Peržiūrėti visus rąstų profilių pavyzdžius.

Neribota erdvė fantazijai

Mašininio apdirbimo rąstinis namas atveria galimybę pasirinkti, kaip turėtų atrodyti namo eksterjeras ir interjeras, nes rąstus galima uždengti iš vidaus arba iš išorės.  Kitaip tariant, Jūs galite turėti savo svajonių namus neatsisakydami rąstinio namo teikiamų privalumų.

Mašininio apdirbimo mediniai namai

Kam geriausiai tinka mašininiu būdu apdirbti rąstai?

  • Linija Garden: Be papildomo apšiltinimo
    Be papildomo apšiltinimo mašininiu būdu apdirbti rąstai – puikus pasirinkimas rąstiniam sodo nameliui, vasarvietei, medžioklės nameliui, pavėsinėms ir kitiems ne nuolatiniam gyvenimui skirtiems pastatams. Lyginant su rankomis apdirbtais rąstais, mašininio apdirbimo rąstų namai pigesni.
  • Linija Residence, Linija Living: Su apšiltinimu iš vidaus arba iš išorės
    Mašininio apdirbimo rąstinius namus galima šiltinti iš vidaus arba iš išorės. Tokiu būdu šiltinant rąstinį namą prie viengubos rąstinės sienos statomas medinis karkasas, prie kurio tvirtinama vidinės ar išorinės sienos plokštė su apdaila, o tarpas tarp plokštės ir rąsto užpildomas izoliacine medžiaga. Taip apšiltintas rąstinis namas atitinka visus gyvenamiesiems namams keliamus šiluminės varžos reikalavimus, todėl gali būti naudojamas kaip nuolatinis gyvenamasis namas ar bet kokios kitos paskirties statinys. Šie namai suteikia galimybę nuolat atnaujinti savo būstą keičiant interjero ar eksterjero apdailos medžiagas.
  • Linija Double: Dviguba rąstų siena su apšiltinimu tarpe
    Idealus pasirinkimas ieškantiems šilto rąstinio namo ir norintiems išsaugoti jo unikalias savybes.  Tai pats šilčiausias ir ekologiškiausias rastinio namo variantas, todėl geriausiai tinka gyvenamųjų namų statybai.

Kuo išskirtinė mašininio apdirbimo rąstinių namų gamyba?

Gamindami šiuos rąstinius namus mes naudojame tik aukščiausios kokybės brandų medį (supjautą pagal CEF standartus). Pušiniai rąstai staklėmis apipjaunami iš dviejų pusių išgaunant reikiamo storio statybinę medžiagą – nuo 40 iki 140mm. Tuomet rąstai išdžiovinami lauke ir kai pasiekia optimalų drėgnumą, naudojami namų statybai. Dėl mažesnių dimensijų sumažėja rąsto įtrūkimų kiekis. Gamindami mašininio apdirbimo rąstinius namus mes naudojame modernias technologijas ir įrengimus, todėl kiekviena detalė išpjaunama labai tiksliai.

Atlikti šio tipo projektai

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v