Medinės lauko durys

Medinės lauko durysDidžioji dalis mūsų gaminamų medinių lauko durų yra suprojektuotos pagal klientų eskizus. Todėl senus medinius namus restauruojantiems arba išskirtinumo ieškantiems klientams siūlome unikalią paslaugą – galimybę atkurti senovines medines duris su visais puošybos elementais. Medines duris galime atkurti pagal senų durų pavyzdį arba iš eskizų ir brėžinių.

Pradedant nuo specifinių matmenų ir baigiant smulkiausiomis detalėmis medinės durys yra skirtos išskirtinai Jūsų būstui. Šiltos, patvarios, saugios ir kokybiškos medinės durys – kurias besirinktumėte. Durys dažomos jūsų pasirinkta spalva arba lakuojamos laku. Durų sandarumas ir šiluminės savybės yra užtikrinamos naudojant modernią durų furnitūra bei konstrukcinius sprendimus. Durų gamyboje naudojame EuroElzett, Simonswerk, Dreitaler Termotechnik GmbH, Habo, PN beslag furnitūrą.  Visos lauko durų varčios yra užpildomos šiltinimo medžiaga, kuri suteikia reikiamas šilumines savybes. Priklausomai nuo durų konstrukcijos jų šiluminis laidumas U svyruoja nuo 1,2- 0,7 W/Km2.

Durų struktūra

Medinės lauko durys Eco

Medinės lauko durys Light

Medinės lauko durys Eco Medinės lauko durys Light

 

Klientai taip pat gali rinktis medines duris iš mūsų siūlomų pavyzdžių, kuriuos galite peržiūrėti durų nuotraukų galerijoje

Gaminamos lauko medinės durys

Atsiliepimai

Jūsų staliai - labai darbštūs, jie tikrai stengėsi patenkinti visus mūsų norus per tas 4 savaites, kol buvo surenkami namai. Ypatingai norėčiau padėkoti Jūsų pardavimo vadybininkams, kurie buvo labai draugiški ir visada pasirengę padėti. Dirbti su jais - tikras malonumas. Iš tiesų rekomenduoju UAB „Dolena“ visiems, kurie ieško kokybiškų rąstinių namų už prieinamą kainą.

Elin Orrhaugen, Bio Pluss AS

Norėčiau pasakyti, kad mes likome labai patenkinti medžiagų ir darbo kokybe bei klientų aptarnavimu. Kiekvienas rąstas prigludo tiesiog tobulai. Viskas pagaminta pagal norvegiškus standartus ir tradicijas. Nebuvo jokio poreikio ką nors taisyti.

Øystein Solberg, Norvegija

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v