Medinės vidaus durys

Medinės durysDidžioji dalis mūsų medinių vidaus durų skirtos išskirtinai Jūsų būstui. Šios medinės durys yra projektuojamos atsižvelgiant į klientų pageidavimus bei specifinius norus. Šiltos, patvarios, saugios ir kokybiškos medinės durys – kurias besirinktumėte. Durys dažomos jūsų pasirinkta spalva arba lakuojamos laku.

Senus medinius namus restauruojantiems klientams siūlome unikalią paslaugą – galimybę atkurti senovines medines duris su visais puošybos elementais. Medines duris galime atkurti pagal senų durų pavyzdį arba iš eskizų ir brėžinių.

Medinių durų dizaino linijos

Jei klientui nereikia vienetinio dizaino durų mes patariame pasirinkti produktus iš mūsų siūlomų dizaino linijų:

Medinės durys Linija Light

Medinės durys Linija Modern

Medinės durys linija Light

Medinės durys Linija Modern


Medinės durys Linija Living


Medinės durys Linija Tradition

Medinės durys Linija Living

Medinės durys Linija Tradition

Klientai taip pat gali rinktis medines duris iš mūsų siūlomų pavyzdžių, kuriuos galite peržiūrėti durų nuotraukų galerijoje.

Gaminamos vidaus medinės durys

Atsiliepimai

Jūsų staliai - labai darbštūs, jie tikrai stengėsi patenkinti visus mūsų norus per tas 4 savaites, kol buvo surenkami namai. Ypatingai norėčiau padėkoti Jūsų pardavimo vadybininkams, kurie buvo labai draugiški ir visada pasirengę padėti. Dirbti su jais - tikras malonumas. Iš tiesų rekomenduoju UAB „Dolena“ visiems, kurie ieško kokybiškų rąstinių namų už prieinamą kainą.

Elin Orrhaugen, Bio Pluss AS

Labai patenkintas klientas. Mandagūs, paslaugūs darbuotojai. Bet koks mūsų noras buvo greitai įgyvendintas. Tai buvo malonumas dirbti kartu su jais prie tokio projekto.

Monica og Hans Petter Jensen

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v