Mediniai namai

O kokio medinio namo Jūs norėtumėte?

Susipažinkite ir išsirinkite tą, kuris arčiausiai Jūsų svajonės.

Dolena produkcijos aprašymas Atsisiųskite mūsų produkcijos aprašymą .pdf formatu Medinių namų katalogas Atsisiųskite medinių namų produkcijos katalogą .pdf formatu

Medinių namų tipai:

Rankinio apdirbimo rąstiniai namai

Rankinio apdirbimo rąstiniai namai

Namo statyba prasideda nuo aukščiausios kokybės medienos atrinkimo – naudojame brandų mišką ir kruopščiai atrenkame kiekvieną rąstą.

Plačiau

Mašininio apdirbimo rąstiniai namai

Mašininio apdirbimo rąstiniai namai

Toks rąstinis namas atveria galimybę pasirinkti, kaip turėtų atrodyti namo eksterjeras ir interjeras, nes rąstus galima uždengti iš vidaus arba išorės.

Plačiau

Karkasiniai namai

Karkasiniai namai

Karkasinis namas yra vienas lanksčiausių konstrukcinių sprendimų planuojant patalpų išdėstymą ir kuriant vidinę ir išorinę apdailą.

Plačiau

 

Karkasiniai namai

  • Norite namus turėti jau šį statybų sezoną?

Atraskite mūsų karkasinius namus. Greitai pastatomi, ilgaamžiai, apipavidalinami pagal Jūsų sumanymą ir lengvai pritaikomi prie Jūsų poreikių.  (Linija Modern)

  • Norite ženkliai sumažinti šildymo kaštus?

Rinkitės pasyvius karkasinius namus. Šie namai itin šilti, nes  statomi naudojant specialias technologijas taip, kad beveik nevyksta šilumos apykaita su aplinka. Rinkdamiesi šį būstą ne tik taupote pinigus, bet ir tausojate gamtos išteklius. (Linija Passive)

Rankomis apdirbtų rąstų namai

  • Vertinate gamtos sukurtą unikalumą?

Rankomis apdirbtų rastų namai atskleidžia kiekvieno rąsto grožį ir išsaugo visa tai, ką kiekvienam medžiui yra davusi pati gamta. Šie rąstiniai namai geriausiai atskleidžia visus medinio būsto privalumus.

Linija Eco
Linija Natural

Mašininio apdirbimo rąstiniai namai

  • Ieškote universalaus sprendimo?

Mašininio apdirbimo rąstai atveria duris Jūsų fantazijai: juos galima pritaikyti ir gyvenamiesiems namams, ir vasarnamiams, ir pirtims. Leiskite savo vaizduotei pasufleruoti, ką Jūs statysite iš jų. Universalūs konstrukciniai sprendimai, leidžia derinti gamtos privalumus ir šiluminės varžos reikalavimus.

Linija Garden
Linija Double
Linija Living
Linija Residence
Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v