Rankomis apdoroti rąstiniai namai

Kodėl verta rinktis rankiniu būdu apdorotą rąstinį namą?

Aukščiausios kokybės mediena:

Rankiniu būdu apdorotiems sienojams naudojama aukščiausios kokybės mediena, kuri atrenkama pagal specifinius reikalavimus. Tokių būdu sumažinamas medžio sukimosi ir trūkinėjimo galimybės. Namo statybos procese kiekvienas rąstas yra individualiai atrenkamas, apdirbamas, džiovinamas ir pritaikomas.

Unikalus rankų darbo kūrinys:

Rąstinio namo statyba

Rankomis apdoroto rąstinio namo kampasRankomis apdoroti namų sienojai išsaugo natūralų gamtos grožį ir kiekvieno rąsto unikalumą. Gaminant ir surenkant rąstinį namą, naudojami vienodo storio išpjauti rąstai, bet kiekvieno jų aukštis išlieka natūralus juvelyriškai jį pritaikant prie virš jo ir po juo esančių detalių, todėl tinka tik toje vietoje.

Atskleidžiami visi rąstinių namų privalumai:

Rankomis apdorotų rąstų namai statomi iš 150-200mm rąstų, kurių visuma sukuria didelį medinį masyvą. Būtent tokiame name geriausiai atsiskleidžia visi rąstinio namo privalumai: namo sienos kvėpuoja ir natūraliai ventiliuoja patalpas, palaikoma pastovi santykinė drėgmė, nesusidaro statiniai krūviai. Medžio masyvas kaip natūrali statybinė medžiaga neišskiria cheminių medžiagų į gyvenamąją aplinką.

Rankomis apdoroti mediniai namai

Kuo išskirtinis rankomis apdorotų rąstinių namų gamybos procesas?

Mes gaminame rąstinius namus naudodami laiko patikrintą skandinavišką technologiją. Jūsų namo statyba prasideda nuo aukščiausios kokybės medienos atrinkimo – mes naudojame brandų mišką (amžiaus medžiai 70-100 metų supjauti pagal FSC (Forest Stewardship Council) sertifikatą) ir kruopščiai atrenkame kiekvieną rąstą. Rąstai rankomis apipjaunami iš dviejų pusių, kad sienos būtų vienodo storio – nuo 150 iki 200 mm ir nužievinami. Taip apipjauti rąstai išsaugo savo unikalumą – sulyginami tik šonai, bet kiekvieno rąsto aukštis paliekamas toks, kokį jį sukūrė gamta.

Tada rąstai džiovinami džiovyklose iki vidutinio 18 proc. drėgmės. Džiuvimo procesas griežtai kontroliuojamas. Gamykloje rąstai obliuojami, šlifuojami ir paruošiami namo rentimui. Namas renčiamas mūsų gamykloje. Kiekvienas rąstas yra individualiai derinamas prie šalia esančių, taip, kad namo detalės idealiai tiktų savo vietoje. Gamindami rąstinius namus galime išpjauti visas reikalingas technologines angas elektros, vamzdynų ir kitoms instaliacijoms pagal suderintą projektą. Apdailos detalės – langai, durys, verandos, terasos – taip pat gali būti gaminami mūsų ceche.

Atlikti šio tipo projektai

Turite klausimų dėl medinių namų statybos?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

!  Neteisingai užpildyti laukai

Forma sėkmingai išsiųsta

Susisiekti

v